Siedziba w Gostyninie:

09-500 Gostynin
ul. Kutnowska 74a
tel/fax: (0-24) 235-84-22
            (0-24) 235-92-72

Aktualności
38. Święto Róży38. Święto Róży
Tegoroczne 38. Święto Róży należało niewątpliwie do jednych z bardziej udanych. Organizatorzy Miasto Kutno, Kutnowski Dom Kultury i Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego dołożyły starań aby weekend 7-9 września był dla mieszkańców miasta oraz turystów bardzo atrakcyjny.... więcej »
Zakończyły się kolejne targi narzędzi organizowane przez nasza firmęZakończyły się kolejne targi narzędzi organizowane przez nasza firmę
Zakończyły się kolejne targi narzędzi organizowane przez nasza firmę. Miłośnicy majsterkowania oraz wytrawni fachowcy mieli okazję do zapoznania się z nowościami dostępnymi na rynku narzędzi. Na uczestników targów czekała cała gama produktów w atrakcyjnych cenach, konkursy z licznymi nagrodami oraz gadżety i upominki.... więcej »
Szkolenie zakończoneSzkolenie zakończone
Dziękujemy wszystkim klientom którzy przybyli na szkolenie z firmą ADIAM. Frekfencja była bardzo wysoka, za co serdecznie dziekujemy. O terminie kolejnych szkoleń będziemy informować na bieżąco.... więcej »
Szkolenie produktowe z zakresu techniki diamentowejSzkolenie produktowe z zakresu techniki diamentowej
Zapraszamy na szkolenie produktowe z zakresu techniki diamentowej organizowane wspólnie z firmą Adiam Polska. Szkolenie odbędzie się w dniu 18.10.2011 o godz. 17,30 w Centrali Gostynin przy ul.Kutnowskiej 74a.... więcej »
Święto Róży 2011 za namiŚwięto Róży 2011 za nami
... więcej »
Drewno. Pasja. TechnologiaDrewno. Pasja. Technologia
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu kolejną promocję na elektronarzędzia BOSCH. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poprzez pobranie gazetki promocyjnej znajdującej się poniżej, przejście na stronę producenta lub zasięgnięcie informacji bezpośrednio w dowolnym z naszych oddziałów.... więcej »
PodsumowaniePodsumowanie
W dniach 3-4 czerwca odbyły sie II Targi Elektro-Narzędziowe w Kutnie. Pierwsza tego typu impreza w 2010 roku nosiła nazwę Dni Otwartych i związana ona była z przeniesieniem oddziału naszych firm do nowej siedziby...... więcej »
II Targi Elektro-NarzędzioweII Targi Elektro-Narzędziowe
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Targach Elektro-Narzędziowych odbywających się w dniach 3-4 czerwca na terenie naszego oddziału w Kutnie przy ul.Spółdzielczej 7.... więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4]       następna strona
STRONA GŁÓWNA   |    AKTUALNOŚCI   |    PROMOCJE   |    O FIRMIE   |    SKLEP   |    LOKALIZACJA   |    KONTAKT Z NAMI   |    ASORTYMENT
© F.H. Tytan  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-Art

Firma Handlowa TYTAN, elektronarzędzia, narzędzia, bosch, makita, neo, dotacje, wiertarki, szlifierki, bhp, rusztowania, ubrania robocze, spawarki, agregaty prądotwórcze, kosiarki, kompresory, drabiny, wiertła, karcher, stihl, nagrzewnice.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.