Siedziba w Gostyninie:

09-500 Gostynin
ul. Kutnowska 74a
tel/fax: (0-24) 235-84-22
            (0-24) 235-92-72

O firmie

Zobacz nasze certyfikaty

Firma Handlowa TYTAN powstała w marcu 1998 roku. Głównym celem firmy od chwili powstania było zaopatrywanie rynku lokalnego w narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły BHP. Kolejne lata przyniosły stopniowy wzrost sprzedaży i coraz większy udział w rynku lokalnym w branży zaopatrzenia narzędziowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozwijano ofertę o nowy asortyment nawiązując przy tym współpracę z renomowanymi producentami oraz importerami z branży narzędziowej, elektronarzędziowej i BHP.

Pierwszym dużym sukcesem firmy było nawiązanie stałej współpracy handlowej z firmą Robert Bosch Sp. z o.o. ,która zaopatruje rynek Polski w renomowane elektronarzędzia marki BOSCH przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Kolejno asortyment towarowy powiększał się o produkty innych znanych marek ,takich jak: MAKITA, DeWALT, CELMA i inne, a z branży narzędzi ręcznych pojawiły się towary firm BETA, YATO, NEO, KUŹNIA, IRWIN, STANLEY. Coraz poważniejszego znaczenia w toku działalności firmy zaczęła nabierać sprzedaż artykułów BHP. Dbając o potrzeby naszych klientów dysponujemy obecnie szerokim asortymentem ubrań roboczych (importowanych jak i krajowych), obuwia roboczego, rękawic oraz innych środków ochrony indywidualnej.

W toku rozwoju firmy utworzyliśmy szereg oddziałów terenowych w miejscowościach Płock, Kutno oraz Łęczyca. Staramy się sumiennie i rzetelnie realizować wszelkie zamówienia naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców, starając się realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie zarówno małych firm jak i dużych zakładów przemysłowych. Z naszej bogatej oferty korzystają zakłady mechaniczne, stolarskie, produkcyjne, stacje diagnostyczne oraz małe firmy rodzinne. Osobą rozpoczynającym własną działalność oferujemy pomoc w zakresie realizacji dotacji na start w biznesie.

Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszej kadry poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oferowanych przez partnerów handlowych. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowościami oraz nowinkami technicznymi. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty kwalifikacji po odbytych szkoleniach przez co są w stanie zaoferować profesjonalne dworactwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą, z którego na pewno wyniknie owocna współpraca.

Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać powiększenie:

           

  

     

 

     

 

     

 
STRONA GŁÓWNA   |    AKTUALNOŚCI   |    PROMOCJE   |    O FIRMIE   |    SKLEP   |    LOKALIZACJA   |    KONTAKT Z NAMI   |    ASORTYMENT
© F.H. Tytan  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-Art

Firma Handlowa TYTAN, elektronarzędzia, narzędzia, bosch, makita, neo, dotacje, wiertarki, szlifierki, bhp, rusztowania, ubrania robocze, spawarki, agregaty prądotwórcze, kosiarki, kompresory, drabiny, wiertła, karcher, stihl, nagrzewnice.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.